{{product.Name}}
Ostwint
5,00
Kalan Ömür:

SKT: {{product.Miad}}

Stok: {{product.StockQuantity}}

Ostwint 50 faktör Güneş Kremi ve Aloe Vera Jel Set Yüksek koruma faktörüne sahip bir güneş kremi ve ciltteki güneş hasarını hafifletmeye yardımcı olan aloevera jelinin bir arada sunulduğu eşsiz bir settir. Güneşin zararlı etkilerinden cildi korumak için özel olarak formüle edilmiştir. Yüksek koruma faktörü, cildi UVA ve UVB ışınlarına karşı korurken, aloevera jel de cildinize nemlendirme ve yatıştırma sağlar.

Cildi nemlendirici ve yenileyici aloe vera içeren vücut jeli, saf aloe vera özü ile formüle edilmiş e vitamini ile zenginleştirilmiş cilt bakım ürünüdür. Kurumuş, hasar görmüş cilt üzerinde nemlendirici ve besleyici bakım için uygulanabilir. Güneş kaynaklı cilt görünümü sorunlarını azaltmak için de uygulanabilir. Yağsız nemlendirici içeriğiyle tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur. Cilt tarafından hızlı bir şekilde emilir. Cildi kısa sürede rahatlatarak kuruluğun etkilerini azaltıcı ve yenileyici bakım sağlayabilir.

 

Aloe Vera Jel kullanımı: Güneş sonrasına temiz cildinize eşit şekilde sürerek uygulayınız. Daha soğuk etki yaratmasını isterseniz de kullanmadan birkaç saat önce buzdolabında bekletebilirsiniz.

Satıcı:

CK Gıda Takviyeleri

4,72

Türkiye'nin Her Yerine Kargo Yalnızca 60 TL!

750TL ve üzeri kargo ücretsiz!