Apollon Medya E-Ticaret Yazılımı

600 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ.

Banner

Hakkımızda

           Durmaksızın dönen bir dünya, hiç yavaşlamaksızın ilerleyen zaman, doğum ve ölüm arasında geçen koşturmaca eskime ve yaşlanma; kısaca yaşadıgımız bu dünya hayatının özetini oluşturmakta.  Tüm canlı ve cansız varlıklar bu düzen içinde var olmakta.  Yaratılanlar ve var olanlar, bizim yarattıklarımız; dünyanın dönüşüne ve zamanın akışına karşı koyamamaktadırlar. Tüm bu süreçte varolan her canlı birşeyler üretmekte ve tüketmektedirler. Bu üretim ve tüketim zinciri her geçen gün üstüne koyarak hızlanmakta.

           Bilim ve iktisat daha az ile daha fazla üretmenin yollarını ararken duyarlı insanlar daha az, yalnızca ihtiyacı kadar tüketmenin de üretmek kadar önemli olduğunu farketmiş, üretileni israf etmeden tüketmenin yollarını aramışlardır. İşte bu duyarlı insanlardan bir abla ve bir erkek kardeşten oluşan 2 kardeşin aklına gelen bir fikirin projeye dönüşmüş halidir sonkullan.com

           İşte az önce bahsettiğimiz dünya hayatının bir ürün için karşılığı şudur. Üretilen ürünler rafta geçen bir ömür ve tüketilerek veya tüketilmeden yok oluş! Sonkullan.com raf omrü bitmekte olan ürünlerinizin ömrü dolmadan tüketilmesi için sizlere rehberlik etme arzusundadır. Çünkü sonkullan.com şunu çok iyi bilir ki üretilen her değerin ziyan olmadan tüketilmesi israf olmaması aynı zamanda sanayi topluluklarının dünyayı daha az yorması doğayı daha az tüketmesi ve daha az atık üretmesidir. Üretilen her değerin amacına yönelik tüketilmemesi doğadan alınan bir parça ve ona geri atılan bir çöp olmaktadır.

           Özellikle gıda ürünlerinin son kullanma tarihi bitmeden tüketilmesi gıda atığı kaynaklı karbon salınımının önüne geçmektedir. Bu gıda atıklarının ambalajlarının doğayı gereksiz kirletmesini engellemektedir. Son kullan.com raf ömrü yaklaşmakta olan ürünlerinizin tüketiciye ulaşması konusunda üreticiye hizmet vermektedir. Aynı zamanda bu ürünlerin uygun fiyatlı fırsatlarla tüketiciye ulaşmasını sağlayarak tüketiciye de fayda sağlamaktadır. Kısacası sonkullan.com son kullanma tarihi yaklaşmış ürünlerin tüketici ile buluşmasını sağlayarak değerlendirilmesini sağlayan bir internet sitesidir.

             Bir Keje İnternet Mağazacılığı Gıda Takviyeleri Sanayi Ticaret Ltd Şti. kuruluşu olan sonkullan.com diyorki:

Tavsiye edilen tüketim tarihi yaklamış ürünlerinizi uygun fiyatlarla tüketici ile buluşmasının sağlanması için bizimle iş birliği yapın. Birlikte emeğinizi doğamızı ve gezegenizimizi koruyalım.

Bir üretici olarak sizler emeklerinizin ve maliyetleriniz israf olmasını asla istemezsiniz. Gezegenini düşünen doğa dostu insanlarda doğadan koparılan her parçanın bir amaca hizmet etmesini ister. İşte maddi ve manevi bu iki amaç için çalışıyoruz.

          Doğa için, gezegenimiz için, israfın önüne geçmek için biz varız ve buradayız, yanınızdayız.

          SonKullan.com projesinin ana amacı ürünlerin son kullanma tarihi geçmesinden dolayı oluşan israfı önlemek ve bu sebeple meydana gelen atığa engel olup doğamızı korumaktır.

SonKullan.com  bir “eczacı” girişimidir. Satılan ürünlerimizin tamamı üretici firmadan faturalı bir şekilde temin edilmekte ve sizlere faturalı bir şekilde sunulmaktadır. Ürünlerimizin tamamı orjinal , faturalı , üretici ve Türkiye distribütör garantilidir. 

          Sonkullan.com bir KEJE İNTERNET MAĞAZACILIĞI GIDA TAKVİYELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. kuruluşudur . 

Alışverişe Başla

Get Up to25% Off

Sign up to Wolmart

Subscribe to the Wolmart market newsletter to receive updates on special offers.

Electronics Black Wrist Watch

Brand
Category: Electronics
SKU: MS46891340

$40.00
  • Ultrices eros in cursus turpis massa cursus mattis.
  • Volutpat ac tincidunt vitae semper quis lectus.
  • Aliquam id diam maecenas ultricies mi eget mauris.