{{product.Name}}
Youplus
5,00
Kalan Ömür:

SKT: {{product.Miad}}

Stok: {{product.StockQuantity}}

Youplus C Vitamini Çinko Propolis, takviye edici gıda ürünüdür. Suya atılan vitaminler arasında yer alan efervesan tablet, içeriğinde yer alan C vitamini, çinko ve saf propolis ile fayda sunar. İçeriğindeki C vitamini sayesinde yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına ve bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Çinko ile normal makro besin öğeleri mekanizmasına destek olur.

 

Nasıl Kullanılır: Youplus C Vitamini Çinko Propolis takviye edici gıdanın 11 yaş ve üzeri bireyler tarafından günde 1 kez kullanılması tavsiye edilir. Suya atılan vitaminler olarak bilinen efervesan tablet formundadır. 1 efervesan tableti 1 bardak (250 ml) suda çözdürürek tüketebilirsiniz.

 

Tüketim Tavsiyesi: C vitamini boş midede daha iyi absorbe edilir. Bu sebeple Youplus C Vitamini Çinko Propolis takviye edici gıdayı sabah saatlerinde, kahvaltıdan önce ya da yemeklerden 30 - 45 dk önce alabilirsiniz.

 

İçerikler: L-askorbik asit (1000 mg Vitamin C), Asit düzenleyiciler(Sodyum karbonatlar, Sitrik asit, Malik asit), Tatlandırıcılar (İzomalt, Aspartam, Asesülfam K), Renklendirici (Karotenler), Taşıyıcı (Polietilen glikol), Çinko sitrat, Saf Propolis, Aromalar (Limon aroması)

 

Serin ve kuru bir yerde muhafaza ediniz.

Satıcı:

CK Gıda Takviyeleri

4,72

Türkiye'nin Her Yerine Kargo Yalnızca 60 TL!

750TL ve üzeri kargo ücretsiz!