{{product.Name}}
Youplus
5,00
Kalan Ömür:

SKT: {{product.Miad}}

Stok: {{product.StockQuantity}}

Youplus Omega 3 Balık Yağı Kapsülü, uluslararası kalite standartlarında üretilen Omega 3 yağ asitleri içeriğine sahip bir takviye edici gıdadır. Omega 3 kapsülü içerisinde yer alan balık yağı, soğuk sularda yaşayan küçük gövdeli balıklardan elde edilir. Sürdürülebilir avlanma yöntemlerine göre toplananan balıkların yağları mekanik yöntemlerle çıkarılır. Youplus Omega 3 Balık Yağı Kapsülü’nün üretimi esnasında ısıl işlem veya kimyasal çözücüler kullanılmaz. Youplus Omega 3 kapsülünde bulunan balık yağı, ağır metal içermez.  Moleküler distilasyon yöntemi ile saflaştırılmıştır ve yüksek deodorizasyon teknolojisi ile istenmeyen balık kokusu uzaklaştırılmıştır.

 

Youplus Omega 3 Balık Yağı Kapsülü, içeriğindeki EPA ve DHA sayesinde kalbin normal fonksiyonuna, kalp ve damar sağlığının korunmasına katkıda bulunur. DHA ise normal beyin fonksiyonlarının, normal görme yetisinin korunmasına yardımcı olur. Tüm bunların yanı sıra anne adayları tarafından DHA alınması, bebeğin normal beyin ve göz gelişimine katkıda bulunur.

 

Kullanım: Youplus Omega 3 Balık Yağı Kapsülü günde 1 kez, 1 kapsül şeklinde alınır. Omega 3 kapsülü 1 bardak (250 ml) su yardımıyla alabilirsiniz. 11 yaş ve üzeri bireyler tarafından kullanılması tavsiye edilir.

Satıcı:

CK Gıda Takviyeleri

4,67

Türkiye'nin Her Yerine Kargo Yalnızca 60 TL!

750TL ve üzeri kargo ücretsiz!