{{product.Name}}
GSK
5,00
Kalan Ömür:

SKT: {{product.Miad}}

Stok: {{product.StockQuantity}}

TheraNatur Şurup eşsiz formüle sahiptir: TheraNatur Şurup, mukoza üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak tahrişe neden olan dış etkenlerle temasını önler ve mukozanın nemlenmesini sağlayarak balgamın fizyolojik olarak atılmasına yardımcı olur.

TheraNatur Şurup, ayrıca serbest radikallerin neden olduğu tahrişe karşı antioksidan etki gösterir.

TheraNatur Şurup; Sinir otu ve Hatmi çiçeği kaynaklı polisakkarit fraksiyonu ve Koyunotu kaynaklı polifenolden oluşan; bal ile sinerji halinde ürünün öksürük üzerindeki etkisine vücudun doğal savunma mekanizmalarını değiştirmeden katkıda bulunan bitkisel kaynaklı Polifractin M.A, kompleksi içerir.

 

YUMUŞATIR- Boğazı kayganlaştırır.
YATIŞTIRIR- Antioksidan etki gösterir.
KORUR- Koruyucu bariyer oluşturur.

 

Kullanım: 1 ila 6 yaş arası çocuklar: 1 ölçek (5 ml), günde iki defa; 6 yaşından büyük çocuklar: Gün içinde iki defa 2 ölçek (10 ml); Yetişkinler: 2 ölçek (10 ml), gün içinde 2 veya 3 kez. Gerekirse ürün kısa aralıklarla günde 4 defaya kadar belirtilen dozlarda alınabilir. Kullanmadan önce çalkalayınız.

 

İçerik: Polifractin M.A. kompleksi: Sinir otu ve Hatmi çiçeği kaynaklı polisakkarit ile Koyunotu kaynaklı polifenol fraksiyonu (moleküler ağırlık > 20.000 Dalton) %15 Bal, Şeker kamışı, su, böğürtlen suyu, limon suyu; limon, tatlı portakal ve mersin çiçeği esansiyel yağları, ksantan zamkı, arap zamkı içerir.

Satıcı:

CK Gıda Takviyeleri

4,72

Türkiye'nin Her Yerine Kargo Yalnızca 60 TL!

750TL ve üzeri kargo ücretsiz!