{{product.Name}}
Swiss Bork
5,00
Kalan Ömür:

SKT: {{product.Miad}}

Stok: {{product.StockQuantity}}

Glucosamine, Kondroitin sülfat, Msm,Bromelain, Şeytan pençesi ve Meyan kökü ile Kas ağrılarının giderilmesinde, kıkırdak dokusunun korunmasında ve eklem iltihabının giderilmesinde kullanıma uygundur.

Glukozamin takviyeleri; kabuklu deniz hayvanlarına veya iyota alerjisi olanlar, hamile kadınlar ve diyabet, yüksek kolesterol, astım veya yüksek tansiyon hastaları için risk oluşturabilir. Deniz ürünlerine karşı alerjisi olan kişiler için vejetaryen kullanıma uygun glukozamin takviyeleri tercih edilebilir.

Glukozamin genellikle 3 ay boyunca düzenli kullanılır. Eğer devam edilmesi kanısına varılırsa yeniden takviyeye başlamak için 3 ay dinlenme süresi gerekir. Bu süreyi doldurmadan yeni bir Glukozamin takviyesine başlanmaz.

 

Kullanım: Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarı ve şekli, yetişkinler için 1 tablet kullanılması şeklindedir. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın.

 

İçerik: Glucosamine HCI 1500 mg, Kondroitin Sülfat 600 mg, MSM (Metilsülfonilmetan) 300 mg, Bromelian 100 mg,  Şeytan Pençesi Ekstresi 100 mg.

Satıcı:

CK Gıda Takviyeleri

4,72

Türkiye'nin Her Yerine Kargo Yalnızca 60 TL!

750TL ve üzeri kargo ücretsiz!