{{product.Name}}
Suda Collagen
5,00
Kalan Ömür:

SKT: {{product.Miad}}

Stok: {{product.StockQuantity}}

Kolajen proteini cilde esneklik, sıkılık ve dayanıklılık verir. Cildimiz, saçlarımız, tırnaklarımız kolajen sayesinde yenilenir, daha parlak ve sağlam olur. Yapılan tarafsız klinik çalışmalarda kolajen takviyesi ile kırışıklıklarda ciddi oranda azalmalar görüldüğü, ayrıca cildin esnekliğinin arttığı kanıtlanmıştır. Bu çalışmaları sitemizdeki “Bilimsel Araştırmalar” sayfasından okuyabilirsiniz.

Kolajen desteğini ne kadar süre kullanmak gerekiyor?

Yapılan klinik çalışmalar peptit formunda kolajen takviyesi alan kişilerde 4 hafta sonunda farkın görülmeye başladığını, 8 hafta sonunda da belirgin sonuçlar elde ettiğinizi gösteriyor. Bu yüzden uzmanlar en az 8 hafta kullanılmasını öneriyor. SUDA COLLAGEN®’in hangi çeşitleri vardır? SUDA COLLAGEN®’in 3 farklı formu vardır: içime hazır sıvı formu, suya karıştırılarak içilen toz saşe formu ve tablet formu. Her ürünün kolajen miktarı farklıdır ve hepsi Peptit formunda kolajen içerir. İçime hazır sıvı formunda 1 serviste 5500 mg kolajen peptit içerir. Toz saşe formunda 1 serviste 8000 mg kolajen peptit ve ilave olarak Türkiye'de ilk defa 1 milyar KOB probiyotik bakteri içerir. Tablet formunda ise her tablette 1000 mg kolajen peptit ve yine Türkiye'de ilk defa 1 milyar KOB probiyotik bakteri içerir.

SUDA COLLAGEN®’i ne zaman tüketmeliyim?

Geceleri vücut yenilenme aşamasında olacağı için alacağınız kolajen desteği bu yenilenmeyi hızlandırabilir. Bu yüzden akşamları tüketebilirsiniz. SUDA COLLAGEN®’in kolajen ve probiyotiği bir arada barındıran tablet ve toz saşe formlarını ise, iki içerikten maksimum faydayı sağlamak için öğün arasında istediğiniz zaman tüketebilirsiniz. SUDA COLLAGEN®’in 1 kutusunda kaç adet vardır?SUDA COLLAGEN®’in farklı formları vardır: içime hazır sıvı, toz saşe ve tablet. Her ürünün servis sayısı farklıdır. İçime hazır sıvı ve toz saşe formlarında her kutudan 14 adet tek kullanımlık ürün çıkar. Her gün 1 adet tüketmeniz önerilir. Tablet formunda 45 adet tablet vardır. Her gün 1-2 tablet tüketmeniz önerilir.

Kolajen proteini nasıl etki eder?

Kolajen peptitleri cilt metabolizmasını uyarır ve hücrenin kolajen kaybına karşı müdahale eder ve cilt hücrelerini yeni kolajen üretmeye teşvik eder.

İçeriğinde neler var?

SUDA COLLAGEN®’in her formu farklı miktarlarda kolajen peptit içerir. Örneğin içime hazır sıvı formdaki ürünümüz her servisinde Almanya'da kendi alanında dünyanın en büyük firması tarafından üretilen 5500 mg kolajen peptiti içerir. Ayrıca tek başına komple cilt bakımını sağlayacak zengin bir formülü vardır. 100 mg hyaluronik asit, 500 mcg biotin ve 5 mg koenzim Q10 içerir. Tablet ve toz saşe formlarında Türkiye'de ilk defa 1 milyar KOB probiyotik bakteri içerir.

Kaynağı nedir?

SUDA COLLAGEN® helal sertifikasına sahip %100 kırmızı etten üretilen sığır kolajeni ile üretilir. SUDA COLLAGEN® tip 1 ve tip 3 kolajeni içermektedir. Molekül ağırlığı 2000 daltondur. Molekül ağırlığı düşük olduğu için vücut tarafından hızla emilir.

Kilo aldırır mı?

SUDA COLLAGEN®’in hiçbir formu şeker içermez ve kilo alımına yol açmaz. Örneğin içime hazır sıvı formunda 1 porsiyondaki enerji değeri 23 kaloridir ve bu kalori sadece proteinden gelmektedir. 23 kalori, 1 ince dilim ekmeğin 3’te birine eşdeğerdir. 31-50 yaş aralığındaki kadınların günde 1800 kalori tüketmesi tavsiye edildiğini göz önünde bulundurursak, SUDA COLLAGEN® günlük ihtiyacın sadece %1’ine denk gelmektedir.

Satıcı:

CK Gıda Takviyeleri

4,67

Türkiye'nin Her Yerine Kargo Yalnızca 60 TL!

750TL ve üzeri kargo ücretsiz!