{{product.Name}}
Q-Folin
5,00
Kalan Ömür:

SKT: {{product.Miad}}

Stok: {{product.StockQuantity}}

Koenzim Q10 tüm dokularımızda bulunan önemli bir bileşendir. Özellikle enerji ihtiyacının çok olduğu kalp, böbrek, karaciğer, beyin gibi dokularda yüksek oranlarda bulunur.

Mitokondrimizi korur ve güçlü antioksidan etkisine sahiptir. Ancak yaşın ilerlemesiyle birlikte, vücutta üretimi azalır.

Gebelik dönemi öncesinde, bebek düşünen çiftlerin hazırlık dönemine uygun bir kombinasyondur. Gerek infertil çiftlerin tedavi sürecinde gerekse polikistik over sendromu olan hastalarda tedavi esnasında kullanılan bir besin takviyesidir.

Sıralı yaşanılan düşüklerde tekrardan gebelik sürecine hazırlanma döneminde destek sağlamakla beraber, gebeliğin ilk 3 ayında ihtiyaç duyulan aktif folik asitiçerisinde mevcuttur.

 

Kullanım: Günlük alınan 1 tablet Q-Folin tüm bu ihtiyaçların giderilmesine destek sağlamaktadır. Kadınlarda günde 1 tablet tok alınması tavsiye edilmektedir. Erkeklerde günde 2 tablet tok alınması tavsiye edilmektedir.

 

İçerik: Koenzim Q10 200 mg İyot (Potasyum İyodür) 150 µg Vitamin D3 20 µg Folik Asit ( 6S)-5-Methyltetrahydrofolat) 400 µg.

Satıcı:

Skyfarma

5,00

Türkiye'nin Her Yerine Kargo Yalnızca 60 TL!

750TL ve üzeri kargo ücretsiz!