{{product.Name}}
alchemLife
5,00
Kalan Ömür:

SKT: {{product.Miad}}

Stok: {{product.StockQuantity}}

Çocuklarda solunum yolları enfeksiyonları yaz-kış demeden gözlemlenebilir. Enfeksiyonlar; mikropların boğaza yerleşmesi ve boğazdan diğer solunum merkezlerine yayılmasıyla gerçekleşen sağlık problemidir. Bebek ve çocuklarda mikroplar, yetişkinlere nazaran daha çok yerleşme ve yayılma gösterir. Bağışıklık sistemi tam oturmadığı için gözlenen bu durum, beslenme ve takviye gıdalarla minimize edilebilir.

Boğaz pastilleri; tahriş olmuş boğazın onarılmasına yardımcı olan tükürüğü artırarak boğazda sayıca artmış zararlı bakterilerin yıkımına olanak sağlar. Çocuklarda bu bakterilerin sayıca artması genellikle hastalıkla son bulsa da pastil kullanarak bunun önüne geçmek artık daha kolay.

Alchemlife Phytorelief pastillerin içinde; zerdeçal ekstresi, zencefl ekstresi ve nar kabuğu ekstresi bulunmaktadır. Bu ekstreler çocuğunuzun boğazında biriken zararlı bakterilere karşı antibakteriyel etki gösterir ve boğazlardaki ağrı ve sızıların azalmasına yardımcı olur. Takviye gıda oluşu çocuğunuzun vücudunu bağışıklık açısından güçlendirmeye yardımcı olacaktır. Günlük kullanıma uygu oluşu çocuğunuza büyük kolaylık sağlayacaktır.

 

Kullanım: 7-10 yaş arasındaki çocuklar için uygun günde 3 defa 1 pastil şeklinde kullanılması önerilir.

Pastiller, şeker gibi ağızda bekletilerek tüketilir. Çocuğunuza kullanmadan önce direkt yutmamasını tembihleyiniz.

 

Şeker, gluten ve laktoz içermez.

Satıcı:

CK Gıda Takviyeleri

4,72

Türkiye'nin Her Yerine Kargo Yalnızca 60 TL!

750TL ve üzeri kargo ücretsiz!