{{product.Name}}
alchemLife
5,00
Kalan Ömür:

SKT: {{product.Miad}}

Stok: {{product.StockQuantity}}

İsviçre markası olan Phytorelief Pastil; güçlü ve doğal formülü ile çeşitli hastalık belirtilerini ortadan kaldırmak ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için özel olarak üretilmiş bir gıda takviyesidir.


Kış aylarında bağışıklık sistemini güçlendirmek, boğazı ve mideyi rahatlatmak için kullanılabilir. Soğuk algınlığı, kuru öksürük, burun tıkanıklığı, boğaz ağrısı ve nezle gibi durumlarda rahatlama sağlar.

 

Bağışıklığın güçlenmesine yardımcı olur. Soğuk algınlığı, Kovid-19, burun tıkanıklığı, sinüs iltihabı, bileroğaz iltihabı, kuru öksürük, grip, nezle ve mevsimsel alerji kaynaklı çeşitli üst solunum yolları problemleri gibi durumlarda belirtin hafiflemesine ve hastalığın daha hafif seyretmesine yardımcı olabilir.


Kullanım: Phytorelif pastil kullanımının uygun biçimi günde 8 saat ara ile sabah – öğle – akşam ağızda emilerek eritilmesidir. Pastil kullanıldıktan 1 saat sonra herhangi bir yiyecek ve içecek tüketilmemesi etkinliğini arttırmaktadır. Bağışıklığı güçlendirmek için bahar ve kış aylarında düzenli kullanımı önerilir.

Satıcı:

CK Gıda Takviyeleri

4,67

Türkiye'nin Her Yerine Kargo Yalnızca 60 TL!

750TL ve üzeri kargo ücretsiz!