{{product.Name}}
Nuxe
5,00
Kalan Ömür:

SKT: {{product.Miad}}

Stok: {{product.StockQuantity}}

En İyi Nuxe Yüz Ve Vücut Bakımlarıyla Güzellikten Uzaklaşın Ve Unutulmaz Duyusal Deneyimlerin Tadını Çıkarın!

1 Rêve De Thé® Yenileyici Duş Jeli 30Ml
1 Rêve De Miel Yüz Temizleme Ve Makyaj Temizleme Jeli 15Ml
1 Huile Prodigieuse® 10Ml
1 Crème Fraîche De Beauté® Nemlendirici 48H 15Ml
1 Honey Dream El Ve Tırnak Kremi 15Ml

Bakım Fransa'da Formüle edilmiş ve üretilmiştir.

 

Rêve de Thé Yenileyici Duş Jeli 30ml
Nemli cilde, tüm vücuda masaj yapın, ardından durulayın. Göze teması halinde durulayınız. Yeşil çay özü içeren, bitki kökenli temizleyici baz ve nemlendirici özellikler taşıyan, hayvansal kökenli içerik veya türevler içermeyen vegan formülü ile üretilmiştir. İçeriğin %95'i doğal kaynaklıdır.

 

Rêve de Miel Yüz Temizleme ve Makyaj Temizleme Jeli 15ml
Sabah ve/veya akşam nemli cilde masaj yapın, köpürtün ve temiz su ile durulayın. Göz ile doğrudan temastan kaçının. Ayçiçeği ve hindistan cevizi yağından oluşan bitkisel kökenli temizleyici baz ve balın tatlılığı ile formüle edilmiş, %94 doğal kaynaklı içeriklerden yapılmıştır.

 

Huile Prodigieuse 10ml
Tüm yıl boyunca, kış ve yaz, yüz, vücut ve saçta kullanın. 7 değerli %100 bitkisel yağ: nemlendirici tsubaki yağı, onarıcı argan yağı, besleyici macadamia yağı, pürüzsüzleştirici hodan yağı, nemlendirici kamelya yağı, koruyucu fındık yağı ve yumuşatıcı tatlı badem yağı. Hayvansal kökenli içerik veya türevler içermeyen vegan formülü. İçeriğin %98'i doğal kaynaklıdır.

 

Crème Fraîche de Beauté Nemlendirici 48h 15ml
Sabah ve/veya akşam yüz ve boyun bölgesine uygulayın. Nemlendirici özellikleriyle tanınan bitkisel sütler ve yüksek teknoloji yosun özü ile formüle edilmiştir. Hayvansal kökenli içerik veya türevler içermeyen vegan formülü. İçeriğin %95'i doğal kaynaklıdır.

 

Honey Dream El ve Tırnak Kremi 15ml
El ve tırnak kremini ihtiyaç duyduğunuz anda tırnak çevresini vurgulayarak uygulayın. Bal, değerli bitkisel yağlar (avokado, tatlı badem, argan), shea yağı, Vitamin E içeren besleyici aktif maddelerden oluşur. İçeriğin %90'ı doğal kökenlidir.

Satıcı:

Skyfarma

5,00

Türkiye'nin Her Yerine Kargo Yalnızca 60 TL!

750TL ve üzeri kargo ücretsiz!