{{product.Name}}
NBL
5,00
Kalan Ömür:

SKT: {{product.Miad}}

Stok: {{product.StockQuantity}}

NBL Probiotic ATP, çocuklar için geliştirilmiş özel bir formüle sahip bir probiyotik takviyesidir. İçeriğinde dört farklı probiyotik kaynağı kullanılan ürün, her saşe kullanımda vücuda 2 milyar CFU aktif probiyotik kazandırır. Probiyotik etkinliği için önemli olan B1, B2, B6, C ve E vitaminleri ile zenginleştirilen NBL Probiotic ATP, aynı zamanda lif ilavesi ile desteklenmiştir. Ürün, probiyotiklerin herhangi bir kayba uğramadan bağırsaklara canlı bir şekilde ulaşmasını sağlayan çift kaplama teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Böylece yüksek biyoyararlanım sunar. Hijyenik saşe formu sayesinde her yere kolayca taşınabilir.

 

4 farklı probiyotik kaynağı

Her saşede 2 milyar cfu aktif probiyotik,

Çocuklar için geliştirilmiş özel formül,

Lif içeriği ile desteklenmiş formül

B1, B2, B6, C ve E vitaminleri ilaveli.

 

Kullanım: 3-10 yaş grubu çocukların, günde 1 veya 2 kez, sabah veya akşam yemekle veya yemekten sonra gıda, su, süt, meyve suyu ya da yoğurt ile karıştırılarak kullanması tavsiye edilir.

 

İçerik: Vitamin C, Vitamin B6, Probiyotik, Vitamin E, B1 Vitamini (Tiamin), Lactobacillus Rhamnosus, Vitamin B2, Fruktooligosakkarit, Galaktooligosakkarit, Lactobacillus Casei, Lactobacillus Plantarum, Bifidobacterium Lactis.

Satıcı:

CK Gıda Takviyeleri

4,72

Türkiye'nin Her Yerine Kargo Yalnızca 60 TL!

750TL ve üzeri kargo ücretsiz!