{{product.Name}}
Herbes
5,00
Kalan Ömür:

SKT: {{product.Miad}}

Stok: {{product.StockQuantity}}

Herbes Hepa Forte Karaciğer Desteği Glutatyon Enginar Berberine 60 Kapsül, karaciğer sağlığını desteklemek için tasarlanmış bir takviye ürünüdür.

İçeriğindeki glutatyon, enginar ve berberine gibi bileşenlerle, karaciğerin temel işlevlerini destekleyerek, zararlı maddelerin vücuttan atılmasına yardımcı olabilir.

 

Glutatyon: Güçlü bir antioksidan olan glutatyon, hücrelerin zararlı serbest radikaller ve toksinlerden korunmasında önemli bir rol oynar. Karaciğerin detoksifikasyon süreçlerini destekler.

Enginar: Enginar, karaciğer ve safra kesesi fonksiyonlarını destekleyerek sindirimi iyileştirmeye yardımcı olur. Ayrıca, kolesterol düzeylerinin düzenlenmesine katkıda bulunabilir.

Berberine: Berberine, kan şekeri ve kolesterol seviyelerini düzenleyici etkilere sahip bir bileşiktir. Ayrıca anti-inflamatuar ve anti-mikrobiyal özellikleri ile bilinir.

 

 

Kullanım: 11 yaş üzeri yetişkinler için günde 2 tablet bol su ile tüketilmesi tavsiye edilir.

 

İçerik: Milk Thistle (Devedikeni Ekstresi) 150mg, Phosphatidylcholine (Fosfotidilkolin) 100mg, İnositol 100mg, Schisandra Chinensis (Şizandra bitki ekstresi) 100mg, Berberine(Karamuk Ekstresi) 75mg, Turmeric (Zerdeçal Ekstresi) 50mg, Beet Root (Kırmızı Pancar Kökü) 50 mg, Artichoke (Enginar Ekstresi) 30mg, L-Gluthathione.

Satıcı:

CK Gıda Takviyeleri

4,69

Türkiye'nin Her Yerine Kargo Yalnızca 60 TL!

750TL ve üzeri kargo ücretsiz!