{{product.Name}}
Herbes
5,00
Kalan Ömür:

SKT: {{product.Miad}}

Stok: {{product.StockQuantity}}

Resveratrol; polifernoller adı verilen bir bileşik grubunun parçasıdır. Bazı çalışmalar resveratrol ümit verici antiinflamatuar ve antikanser etkilere sahip olduğunu göstermiştir.

 

Kuersetin; diyette en bol bulunan antioksidanlardan biridir ve vücudun kronik hastalıklarla bağlantılı olan serbest radikal hasarıyla savaşmasına yardımcı olmada önemli bir rol oynar.

 

Alfa-lipoik asit; bir antioksidan görevi görerek metabolik sendromun başlangıcını yavaşlatmak için kullanılan bir bileşiktir. Birçok çalışma, alfa-lipoik asidin kan şekeri düzeylerini düşürmeye yardımcı olduğunu göstermektedir.

 

Yeşil çay ekstresi; birçok çalışma, yeşil çay ekstraktının kilo kaybını, kan şekeri düzenlemesini, hastalıkları önlemeyi ve egzersizle iyileşmeyi destekliyebileciğini göstermiştir.

 

Üzüm ekstresi; Üzümlerin çekirdeklerinden yapılan üzüm çekirdeği ekstresi, venöz yetmezlik (damarların bacaklardan kalbe kan göndermede sorunları olduğunda), yara iyileşmesini teşvik etme ve iltihaplanmayı azaltma gibi çeşitli durumlar için besin takviyesi olarak tanıtılmaktadır.

 

Yaban mersini ekstresi (Bilberry); Tarihsel olarak, bilberry ishal, ağız iltihabı, idrar sorunları ve diyabet gibi çeşitli durumlar için kullanılmıştır.

 

Glutatyon; hücrelerde üretilen bir aksioksidandır. Glutaton, bir çok hastalığı oluşumuna sebep olan oksidatif stresin etkisini ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Yapılan çalışmalar Glutatyoun, alkollü ve alkolsüz kronik yağlı karaciğer hastalığı olan bireylerin kanındaki protein, enzim ve bilirubin düzeylerini iyileştirdiği gösterilmiştir.

 

Koenzim Q10; hücrelerinizde enerji üretmeye yardıma olan bir bileşiktir. Önemli rolü bir antioksidan olarak hizmet etmek ve hücreleri oksidatif hasardan korumaktır.

 

Selenyum; DNA yapmaya ve hücre hasarına ve enfeksiyonlara karşı korumaya yardımcı olan selenoproteinler adı verilen çeşitli enzimlerin ve proteinlerin temel bir bileşenidir; bu proteinler aynı zamanda iltihaplanma ve diğer sağlık sorunlarına yol açabilecek peroksitleri parçalamaya yardımcı olan antioksidan özelliklere sahiptir.

 

Kullanım: 11 yaş üzeri yetişkinler için günde 2 tablet bol su ile tüketilmesi tavsiye edilir.

 

İçerik: Resveratrol 120mg, Quercetin (Kuersetin) 50mg, Alpha Lipoic Acid (Alfa Lipoik Asit) 50mg,Green Tea (Yeşil Çay Ekstresi) 40mg, Grabe Seed(Üzüm Ekstresi) 35mg, Bilberry(Yaban Mersini Ekstresi) 33mg, L-Gluthathione (L-Glutatyon) 25 mg, Koenzim Q-10 20mg, Selenyum 100mcg.

Satıcı:

CK Gıda Takviyeleri

4,74

Türkiye'nin Her Yerine Kargo Yalnızca 60 TL!

750TL ve üzeri kargo ücretsiz!