{{product.Name}}
Haver
5,00
Kalan Ömür:

SKT: {{product.Miad}}

Stok: {{product.StockQuantity}}

İçten dışa doğal ışıltı! Haver Beauty Collagen Peptides.

Günümüzün stresli yaşam tarzı, yanlış beslenme alışkanlıkları ve yaşlanma gibi faktörler, vücudumuzdaki kolajen seviyelerini azaltabilir.

Haver Beauty Collagen Peptides Tip I, Tip III kolajen peptit içermektedir. Tip I ve Tip 3 kolajen cilt, saç ve tırnak sağlığı için kullanılmaktadır. HAVER Beauty Collagen Peptides’in içindeki kolajen, peptit formundadır. Yani vücut tarafından emilime hazır parçalanmış kolajendir. Sindirilmesi için mide asidinde sindirilmeden bağırsaklardan emilir.

 

Normal saçın, normal mukozanın ve normal cildin korunmasına katkıda bulunur. 
Cildin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kolajen oluşumuna katkıda bulunur.
Yoğun fiziksel egzersiz sırasında ve sonrasında bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasına katkıda bulunur.
Kan damarlarının, kemiklerin, kıkırdağın, diş etlerin, dişlerin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kolajen oluşumuna katkıda bulunur. 

Haver Beauty Collagen Peptides'in hiçbir formu şeker içermez. Helal sertifikasına sahip %100 sığır kolajeninden üretilmiştir.

 

Tavsiye edilen günlük alım dozu: 11 yaş ve üzeri bireylerdeTablet için: Günde 3 tablet, Shot için: Günde 1 şişe (40 ml), Şase için: Günde 1 saşe (12g) 250 ml suda çözdürülerek, Toz için: Günde 1 ölçek (10g) şeklinde kullanılır.

 

Ürün İçeriği: Her 1 ölçek ( 10 gr ) Kollajen peptit ( Tip 1-Tip3 )  9600 mg, Vitamin C  240 mg, Kollajen 100 mg,  Bromelain 40 mg, Biotin 500 uq.

Satıcı:

CK Gıda Takviyeleri

4,72

Diğer Satıcılar

CK Gıda Takviyeleri

4,72

SKT: 31.01.2025

Stok: 7

329,90 TL

Türkiye'nin Her Yerine Kargo Yalnızca 60 TL!

750TL ve üzeri kargo ücretsiz!