{{product.Name}}
Dinamis
5,00
Kalan Ömür:

SKT: {{product.Miad}}

Stok: {{product.StockQuantity}}

Dinamis Resveratrol Coenzym Q10 Astaxanthin, sağlık için önemli olan bir dizi doğal bileşiği bir araya getiren bir takviye ürünüdür. İçeriğinde Japon Poligonumu kök ekstresi bulunur ve %50 oranında resveratrol içerir. Resveratrol, bitkilerin bakteri ve funguslara karşı savunma için ürettiği bir enzim olan fitoaleksin grubuna aittir. Bu bileşik, antioksidan özellikleri sayesinde hücre yaşlanması ve genel beden bozulmasına karşı koruma sağlayabilir. Ayrıca, redoks sinyallerini düzenleyerek farklı dokulardaki hücrelerle etkileşime girebilir.

Resveratrol, günümüzde antikanserojen, antienflamatuar ve yaşlanma önleyici faydaları nedeniyle yoğun bir şekilde araştırılmaktadır. Özellikle damar gençliğini desteklediği ve kolesterol seviyelerini dengeleyerek damar duvarındaki olumsuz etkileri azalttığı bilinmektedir. Ayrıca, antioksidan özellikleri sayesinde serbest radikallere karşı güçlü bir koruma sağlayarak yaşlanma belirtilerini azaltabilir.

Bu ürünün içeriğindeki diğer önemli bileşenler arasında Koenzim Q10 ve astaksantin bulunmaktadır. Koenzim Q10, UV ışınlarına bağlı oksidatif strese karşı koruma sağlayabilir ve yaşlanmayı geciktirerek kırışıklık derinliğinin azalmasını destekleyebilir. Astaksantin ise kırmızı turuncu renkli bir karotenoid olup, çok güçlü bir antioksidandır ve özellikle göz sağlığının korunmasında önemlidir.

Ürün, Bioperin teknolojisi ile elde edilen piperin ile formüle edilmiştir. Bu teknoloji, etken maddelerin vücut tarafından maksimum emilimini sağlayarak daha fazla etkililik vadeder. Yapılan çalışmalar, Bioperin teknolojisi ile elde edilen formülasyonun, tek başına resveratrolden %229 daha etkili olduğunu ve maksimum kan konsantrasyon seviyesinin %1540 daha fazla olduğunu göstermektedir. Koenzim Q10'in etkinliğini %30, astaksantin'in etkinliğini ise 10 kat arttırmaktadır.

 

Kullanım Önerisi: 11 yaş ve üzeri yetişkinlerin kullanımına uygundur. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız.

 

İçindekiler: Japon Poligonumu Kök Ekstresi (Polygonum cuspidatum) - Resveratrol 150 mg - 75 mg Koenzim Q10 80 mg Astaksantin 1 mg Piperin 5 mg.

Satıcı:

CK Gıda Takviyeleri

4,67

Türkiye'nin Her Yerine Kargo Yalnızca 60 TL!

750TL ve üzeri kargo ücretsiz!