{{product.Name}}
Aptamil
5,00
Kalan Ömür:

SKT: {{product.Miad}}

Stok: {{product.StockQuantity}}

Aptamil Milupa 3 Devam Sütü 9-12 Ay 900 gr bebeğinize ihtiyacı olan enerjiyi verir. Aynı zamanda demir ve çinko bakımından zengin içeriği sayesinde bebeğinizin zihinsel ve fiziksel gelişimine destek olur.

İçeriğindeki LCP ile bebeğinizin vücut sistemlerinin güçlenmesini sağlayıcı yapıdadır.

Yapısında bulunan nükleotidler ve Immunofortis sayesinde bebeğinizin bağışıklık sisteminin güçlenmesine katkı sağlar.

İçerdiği taurin sayesinde bebeğinizin mineral, tuz ve su dengesini sağlamaya yardımcı olur.

Milupa Aptamil Pronutra 3 900gr, 9-12 aylık bebeklerin kullanımına uygun olup tüm klinik testlerinden başarıyla geçmiştir.
12.aydan sonra Aptamil Çocuk 4’e geçebilirsiniz.

 

Ürünün Boyutu: 900 gr

 

Ürünün Yaş Aralığı: 9-12 ay

 

Mamanın Hazırlanışı
Ellerinizi dikkatlice yıkayınız. Biberonun kapağını ve emziğini kullanmadan önce temizleyiniz ve bir su kabında 10 dakika kaynatınız.
Mama için gerekli suyu en az 10 dakika kaynatıp, 40°C sıcaklığa kadar soğumasını bekleyiniz.
Kaynatılmış sudan beslenme tablosunda belirtilen miktarı biberona doldurunuz. Sadece kutu içinden çıkan ölçeği kullanınız.
Ölçek üzerindeki fazlalığı sıyırınız.
Biberonun içine beslenme tablosunda belirtilen miktarda Milupa Aptamil Pronutra 3 900 gr Devam Sütü koyunuz
(her 30 ml su için 1 ölçek Milupa Aptamil Pronutra 3 900 gr). Biberonun ağzını kapatınız ve toz eriyinceye kadar dairesel hareketlerle yavaş yavaş çalkalayınız.
Biberonun ağzını açıp emziği takınız. Devam sütünü içme sıcaklığına kadar soğutunuz. (Biberondan bileğin iç kısmına damlatılacak mama ne sıcak ne soğuk hissedilmelidir.)

 

Dikkat Edilmesi Gerekenler:
Bebek sütünü her seferinde taze olarak hazırlayınız. Kesinlikle artan bebek sütünü bebeğe vermeyiniz.
Hazırlanmış bebek sütünü mikrodalga fırında ısıtmayınız. Sadece kutunun içinden çıkan ölçeği kullanınız.
Kutuyu serin ve kuru bir ortamda muhafaza ediniz. Buzdolabında saklamayınız. Ambalajı açıp kullandıktan sonra tekrar sıkıca kapatınız.

 

Ürünün İçeriği
Laktoz (Sütten), Bitkisel yağlar (Hurma, Kanola, Hindistan cevizi, Ayçiçek), Maltodekstrin, Yağsız süt, Peynir altı suyu protein konsantresi (Sütten),Prebiyotik lifler (Galakto-oligosakkarit Sütten), Frukto-oligosakkarit, Kalsiyum karbonat, Hayvansal yağ (Balık yağı), Tripotasyum sitrat,Kalsiyum klorür, Kolin klorür, L-askorbik asit, Sodyum L-askorbat, Taurin, Emülgatör (Soya lesitini), Demir sülfat, Trikalsiyum fosfat, Magnezyum klorür, İnositol, DL-alfa tokoferol asetat, Çinko sülfat, L-triptofan, Disodyum üridin 5-monofosfat, Sitidin 5-monofosfat, Adenozin 5-monofosfat, İnozin 5-monofosfat sodyum tuzu, Nikotinamid, L-karnitin, Guanozin 5-monofosfat sodyum tuzu, Kalsiyum D-pantetonat, Fiterolmonoglutamik asit, Bakır sülfat, Retinil palmitat, DL-alfa tokoferol, D-biotin, Tiamin hidroklorür, Kolekalsiferol, Siyanokobalamin, Pridoksin hidroklorür, Riboflavin, Manganez sülfat, Potasyum iyodür, Fitomenadion, Sodyum selenit.

 

Satıcı:

Skyfarma

5,00

Türkiye'nin Her Yerine Kargo Yalnızca 60 TL!

750TL ve üzeri kargo ücretsiz!