{{product.Name}}
Forcapil
5,00
Kalan Ömür:

SKT: {{product.Miad}}

Stok: {{product.StockQuantity}}

FORCAPIL® GROWTH gummyleri muhteşem meyve tadıyla orjinal bir formül ile üretildi.

İçeriğindeki vitamin , mineral kompleksi ve Atkuyruğu saç tellerini güçlendirmeye yardımcı olarak saçın uzamasını destekler.

 

Özellikleri ve Faydaları

Forcapil® Growth Çiğnenebilir gıda takviyelesi formülündeki Çinko, B5,B6,B9, B8 (Biotin), Selenyum ve Atkuyruğu içerikleri saç telinin gücünü ve canlılığını korumaya yardımcı olurken saç uzamasını da tetiklemeye katkıda bulunur. Bu lezzetli meyve aromalı gummyler, her yere taşıyarak keyifle tüketebileceğiniz bir formdadır. Klasik gummylere göre şekeri %30 oranında azdır.

 

Sık Sorulan Sorular

Forcapil® Growth Gummies içindeki şeker miktarı nedir?
2 Gummyde 2,3 g şeker, yani çeyrek elma eşdeğeri ve sadece 16 kcal (yani bir kadının günlük enerji ihtiyacının %0,7-0,9'u) vardır. Ayrıca ürün yapay tatlandırıcılar veya renklendiriciler içermemektedir.

 

Forcapil® Growth Gummies şeker hastaları tarafından alınabilir mi?
Sakızların şekeri düşüktür ve günde 2,3 g şeker sağlar. Diyabetli kişilerde, aç karnına insülin pikini önlemek için ürün yemek sırasında alınabilir. Ciqual tablosuna göre: 10.1 gr şeker/100 gr elma. .

 

Forcapil® Growth hayvansal jelatin içerir mi?
Hayır, ürünümüzde hayvansal jelatin yerine meyve pektini kullanıyoruz.

 

Etki görmek için Forcapil® Growth Gummies ne kadar süreyle alınmalıdır? Yıl içinde birden fazla kür yapılabilir mi?
Forcapil® Gummies Growth ürününü saç döngüsüne uygun olması ve ürünün faydasını optimize etmesi için 2 ila 3 aylık kürler halinde almanızı tavsiye ederiz. Kür, özellikle mevsimler değiştiğinde (sonbahar, ilkbahar) yılda birkaç kez tekrarlanabilir.

 

Forcapil® Growth Gummies kaç yaşından itibaren alınabilir?
15 yaşından itibaren kullanılabilir.

 

Ürün şekere benziyor, bir çocuk birkaç tane yerse risk oluşturur mu?
Çocuklar tarafından yanlış kullanım riskini sınırlamak için ürün şişesine çocukların açamayacağı bir kapak takılmıştır.

 

Bu ürünü Forcapil® Fortifying ürünü ile birlikte kullanmak mümkün mü?
2 ürünün aynı anda alımını tavsiye edemeyiz çünkü günlük vitamin ve mineral miktarlarını aşma riski vardır.

 

Bu ürünün saç dökülmesine de etkisi olabilir mi?
Forcapil® Gummies Growth ürünü saç dökülmesiyle mücadele etmek için geliştirilmemiştir. Temel ihtiyacınız saç dökülmesiyse, Forcapil® Keratin + Anti Hair Loss ürününü almanızı tavsiye ederiz.

 

Forcapil® ürünlerinde bulunan Vitamin B8 (Biotin) kan testlerini etkileyebilir mi?
Biotin, biotin/streptavidin etkileşimine dayalı olarak laboratuvar testlerine müdahale edebilir ve teste bağlı olarak eksik tahmin edilen veya fazla tahmin edilen yanlış sonuçlara neden olabilir. Müdahale riski, büyük dozlarda biyotin alınmasıyla ilişkilidir. Şüpheniz varsa, Forcapil®'i normal olarak analizden en az bir gün önce almanızı ve analiz gününde Forcapil®'i analizden sonra almanızı öneririz. Neden Forcapil® Gummies Growth ürünündeki biotin miktarı diğer rakip ürünlere göre çok daha düşük? Çok fazla biotin almamak önemlidir. Çalışmalar resmidir: çok az insan biotin eksikliğinden muzdariptir ve vücuda bu vitaminin aşırı yüklenmesi kesinlikle işe yaramaz.

 

Forcapil® Growth Gummies ürününde neden hiç amino asit veya keratin yoktur?
Amino asitler veya keratin, saç dökülmesini önleyici, kırılma önleyici veya güçlendirici ürünlerde daha uygundur. Burada Forcapil® Gummies Growth ürününde saçın daha hızlı büyümesinine destek olmak istiyoruz, bu nedenle saçın yapı taşlarından çok daha fazla besin ve vitamine ihtiyacı var.

Forcapil® Growth Gummies ile vücut tüyleri de uzayabilir mi?
Vücut kılları ve kıllar aynı büyüme döngüsünden geçmesine rağmen, bu döngünün süresi aynı değildir. Vücut kıllarının oldukça kısa bir büyüme evresi ve uygunsuz büyümeyi önleyen daha uzun bir dinlenme evresi vardır. Ek olarak, diğer kılların büyümesi ve dağılımı esas olarak hormonal uyaranlarla bağlantılıdır. Burada Forcapil® hormonal aktiviteye sahip olmadığı için vücut kıllarının büyümesi hızlanmaz.

 

İçerik:

Amount (for 2 Chewable forms) BRD(%) / NRV(%)*
Atkuyruğu ekstresi (Equisetum arvense) topraküstü / Horse dry extracy (Equisetum arvense)) 10 mg
Vitamine C 40 mg 50%
Vitamine B5 6 mg 100%
Vitamine B6 2 mg 143%
Vitamine B8 (Biotine) 446 µg 892%
Vitamine B9 300 µg 150%
Çinko / Zinc 5 mg 50%
Selenyum 55 µg 100%

 

Kullanım ve Saklama Önerisi: Ağızdan alınır. 15 yaşından büyük yetişkinler ve gençler kullanabilir. Günün herhangi bir saatinde günde 2 gummy alın. 25°C'nin altındaki oda sıcaklığında, ışıktan ve nemden koruyarak saklayınız.

Satıcı:

CK Gıda Takviyeleri

4,72

Türkiye'nin Her Yerine Kargo Yalnızca 60 TL!

750TL ve üzeri kargo ücretsiz!