{{product.Name}}
Sanofi
5,00
Kalan Ömür:

SKT: {{product.Miad}}

Stok: {{product.StockQuantity}}

Yetişkinlerde, sindirim sistemini düzenleme ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olmak için 6 milyar kob Bacillus clausii sporu içeren susuz, tek kullanımlık saşelerde sunulur.

Ürünün içindeki Bacillus clausii sporlaru sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.

 

Nasıl çalışır?
Enterogermina canlı spor içeren bir probiyotiktir. Spor, bakterinin kendini korumaya almış halidir. Enterogermina'nın içerisindeki Bacillus clausii bakterisi, doğal olarak spor yapma özelliğine sahiptir. Bu sporlar, midedeki asidik ortamı aşarak bağırsağa ulaşır. Bağırsakta uygun ortamı sağlayarak canlı hale dönüşür ve çoğalmaya başlar (kolonize olur). Ancak bu şekilde yararlı etkilerini gösterebilir.

 

Fiziksel ve Kimyasal Maddelere Karşı Dayanım
Doğası gereği Bacillus clausii, mide asitinden etkilenmeden bağırsağın derinliklerine ulaşabilmesi de dahil olmak üzere çok sayıda fiziksel ve kimyasal maddeye karşı dirençlidir.

 

Poliantibiyotik direnç
Enterogermina içinde bulunan Bacillus clausii sporları penisilinler, tetrasiklinler ve makrolidler dahil olmak üzere çok sayıda antibiyotik sınıfından etkilenmez bu sayede birlikte kullanılabilir.

 

Kullanım: İyice çalkalayın. Saşeyi işaretli yerden yırtıp açın. İçeriği ağzınıza dökün. 11 yaş ve üzeri bireylerde ihtiyaç dönemi boyunca kullanılmak üzere günde 1 saşe olarak tavsiye edilir.

Satıcı:

CK Gıda Takviyeleri

4,72

Türkiye'nin Her Yerine Kargo Yalnızca 60 TL!

750TL ve üzeri kargo ücretsiz!