{{product.Name}}
Doppelherz
5,00
Kalan Ömür:

SKT: {{product.Miad}}

Stok: {{product.StockQuantity}}

Doppelherz Vitamin D 1000 IU 45 Tablet, bağışıklık sistemi ve kemik sağlığını desteklemek için kullanılan bir diyet takviyesidir. Her tablette 1000 Uluslararası Birim (IU) D vitamini bulunur. D vitamini, özellikle kalsiyum ve fosfor metabolizmasını düzenleyerek kemiklerin ve dişlerin sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Aynı zamanda kas fonksiyonunu destekler ve bağışıklık sistemini güçlendirir.

D vitamini eksikliği, özellikle kış aylarında güneş ışığına yeterince maruz kalmayan kişilerde görülebilir. Eksiklik durumunda, Doppelherz Vitamin D 1000 IU tabletler gibi takviyeler, D vitamini seviyelerini artırmak ve eksikliğin olası sağlık sorunlarına yol açmasını önlemek için kullanılabilir. Ancak herhangi bir takviye kullanmadan önce sağlık profesyonellerinin tavsiyesine başvurmak önemlidir.

 

Kullanım Şekli: 11 yaş ve üzeri bireyler tarafından günde 1 tablet tüketilmesi tavsiye edilir.

 

Ürün Bileşimi: Hacim arttırıcılar : ( mikrokristalin selüloz ( E 460i), Hidroksipropil metil selüloz ( E 464)), Kolekalsiferol ( Vitamin D), Hacim arttırıcı : Çapraz bağlı sodyum karboksi metil selüloz ( E 468), Renklendirici : Titanyum dioksit (E 171 ), Topaklanmayı önleyici : Yağ asitlerinin magnezyum tuzları ( E 470b), Parlatıcı : Polietilen glikol ( E1521), Topaklanmayı önleyiciler : (silikon dioksit ( E551), Talk ( E 553b)), Vitamin D 2.5 ug. 

Satıcı:

CK Gıda Takviyeleri

4,69

Türkiye'nin Her Yerine Kargo Yalnızca 60 TL!

750TL ve üzeri kargo ücretsiz!