{{product.Name}}
Bactolac
5,00
Kalan Ömür:

SKT: {{product.Miad}}

Stok: {{product.StockQuantity}}

Bactolac Bioaktif Probiyotik ise bakterileri, ağızdan alındığı andan itibaren, ağız içi, yutak, yemek borusu, mide, bağırsak boyunca canlılıklarını ve etkinliklerini koruyacak şekilde üretilmiştir.

Bactolac, mikrobiyoloji laboratuvarlarında üretilen yerli bir üründür. Bactolac’ı oluşturan canlı bioaktif bakterileri, mikrobiyoloji laboratuvarı ortamında üretilir ve tamamen canlıdır. Canlı bakteri içeren bir probiyotiktir.

Bactolac Bioaktif Probiyotik mikroorganizmaları, ağızdan alındığı andan itibaren sindirim sisteminin sonuna kadar çoğalarak koloni oluşturur ve bağırsaklarımıza ulaşır. Burada kolonize olarak aktivitelerini gerçekleştirirler.

 

Kullanım Şekli: Bactolac’ı içerken ağzınızda çalkalayarak içiniz. Ilk haftadan sonra her gün sabah aç karnına 45 ml. (1 ölçek) Bactolac probiyotik (1x45 ml) içilmesi önerilir. Bağırsaklarınız çok yavaş işliyorsa günlük üçlü doza (3×45 ml.) en az 4 hafta devam edilmesi ve devam eden haftalarda her gün sabah aç karnına 45 ml.(1 ölçek)  Bactolac probiyotik (1×45 ml.) içilmesi önerilir. Kullanım dozu günde en fazla 3×45 ml.

 

İçindekiler: Lactobacillus Plantarum

 

RENKLENDİRİCİ VE KORUYUCU İÇERMEZ. VEGANLAR TÜKETEBİLİR. GLUTEN İÇERMEZ.

Satıcı:

EvoPharma

5,00

Türkiye'nin Her Yerine Kargo Yalnızca 60 TL!

750TL ve üzeri kargo ücretsiz!